Profesjonalne drukarki etykiet i wysokiej klasy materiały eksploatacyjne takie jak taśmy czy etykiety do drukarek pozwolą przygotować oznakowanie wyróżniające się wysoką estetyką oraz niezawodną trwałością. W asortymencie bradypolska.pl dostępne są między innymi drukarki typu desktop i urządzenia przenośne, etykiety termokurczliwe czy taśmy wykonane z różnych materiałów. Produkty, jakie dostarczamy klientom z Białegostoku i innych miast Polski pochodzą od renomowanego producenta BRADY, który oferuje nowoczesne i funkcjonalne rozwiązania. Firmom z branży produkcyjnej czy automotive, instalatorom, automatykom, a także wielu innym klientom zapewniamy szeroki wybór produktów, profesjonalne wsparcie techniczne, a także szybką dostawę na terenie Białegostoku i całej Polski. Sprawdź, co przygotowaliśmy dla Twojej firmy.

Drukarki etykiet - uniwersalne rozwiązanie dla wielu branży

W odpowiedzi na zróżnicowane potrzeby klientów oferujemy bogaty wybór rozwiązań - różnego rodzaju biurowe drukarki etykiet, etykiety termokurczliwe czy taśmy przeznaczone do szerokiego zastosowania w różnorodnych branżach. W naszej ofercie znajdziesz:

  • drukarki etykiet - przemysłowe, podręczne, desktop,
  • etykiety termotransferowe - etykiety do drukarek przeznaczone do znakowania ogólnego, do oznaczania przewodów, kabli, etykiety laboratoryjne, etykiety do płytek PCB,
  • taśmy - winylowe, poliestrowe, nylonowe, termokurczliwe, samolaminujące, polipropylenowe, kalki,
  • kłódki Lockout Tagout.

Dlaczego warto korzystać z drukarek do etykiet od BRADY? Działają one w oparciu o metodę termotransferu - dzięki temu etykiety do drukarek zostają pokryte wyrazistym i trwałym nadrukiem, odpornym m.in. na działanie wody, wysokiej temperatury, smarów czy olejów. 

Atrakcyjne warunki współpracy z bradypolska.pl

Wybierasz kompleksowe rozwiązania? W bradypolska.pl zapewniamy klientom z Białegostoku i całej Polski profesjonalną obsługę - doradzamy, realizujemy zamówienia indywidualne, prowadzimy szkolenia z zakresu obsługi drukarek, a także zapewniamy specjalistyczne wsparcie techniczne i serwisowe. Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły oferty.

Działamy na terenie całego kraju!