Poszukujesz urządzeń oraz materiałów eksploatacyjnych, które umożliwią drukowanie wysokiej jakości etykiet? Drukarki etykiet oraz etykiety do drukarek renomowanej marki BRADY to profesjonalne rozwiązania dla firm, specjalizujących się w różnorodnych branżach. Klientom z Gdańska, którzy prowadzą firmy produkcyjne, pracują w branży automotive, elektrykom, uniwersytetom, a także wielu innym klientom, oferujemy m.in. drukarki przenośne i typu desktop, etykiety termokurczliwe, różnego rodzaju taśmy oraz oprogramowanie. Zapewniamy profesjonalne wsparcie w doborze rozwiązań w pełni przystosowanych do potrzeb, a także prowadzimy bezpłatne szkolenia z zakresu korzystania z drukarek. Sprawdź asortyment, jaki przygotowaliśmy dla Twojej firmy.

Drukarki etykiet, taśmy i inne sprawdzone rozwiązania od bradypolska.pl

Drukarki biurowe, etykiety termokurczliwe czy taśmy, jakie klienci z Gdańska znajdą w naszym asortymencie to zróżnicowane produkty, przystosowane do szerokiego zastosowania. Sklep internetowy bradypolska.pl oferuje:

  • drukarki etykiet - przemysłowe, podręczne, desktop,
  • etykiety termokurczliwe - etykiety do drukarek przeznaczone do znakowania ogólnego, flagi na przewody, oznaczniki kabli, etykiety laboratoryjne, etykiety do płytek PCB,
  • taśmy - winylowe, poliestrowe, nylonowe, termokurczliwe, samolaminujące, polipropylenowe, kalki termotransferowe,
  • oprogramowanie do drukarek etykiet - LabelMark, MarkWare, Workstation, CodeSoft.

Drukarki etykiet to urządzenia, które nanoszą nadruk termotransferowo. Dzięki temu, etykiety do drukarek zostają precyzyjnie pokryte wyrazistym nadrukiem, trwałym, odpornym na działanie m.in. olejów czy czynników atmosferycznych.

Drukarka etykiet przenośna - wygodny sposób na etykiety

Oferujemy rozwiązania, które sprawdzają się zarówno w pracy mobilnej, jak i we wszystkich firmach, gdzie występuje zapotrzebowanie na etykiety w umiarkowanym nakładzie. Drukarka etykiet przenośna to urządzenie będące połączeniem funkcjonalności, wygody użytkowania i małych gabarytów. Dzięki temu zapewnia wygodę podczas pracy w każdych warunkach, jednocześnie umożliwiając przygotowywanie różnorodnych etykiet, cechujących się niezawodną jakością. Przenośne drukarki etykiet z powodzeniem wykorzystywane są przez elektryków, monterów, a także przez apteki, sklepy, centra ogrodnicze i wiele innych firm. Z myślą o specyfice pracy w różnorodnych branżach oferujemy drukarki etykiet przenośne umożliwiające wydruk etykiet o zróżnicowanych parametrach.

Kompleksowa obsługa klientów z Gdańska i nie tylko

Naszym klientom z Gdańska i całej Polski oferujemy niezawodne rozwiązania. Tuż obok szerokiego asortymentu, zapewniamy realizację indywidualnych zamówień, szybką wysyłkę zamówionych produktów, a także kompleksową obsługę posprzedażową. Chcesz poznać więcej szczegółów? Zapraszamy do kontaktu.

Działamy na terenie całego kraju!