Drukarka Brady M611
  • Drukarka Brady M611
  • Drukarka Brady M611
  • Drukarka Brady M611

Drukarka Brady M611 - pojemna bateria 3200mAh

2 499,00 zł netto
3 073,77 zł brutto
B-149570-00000000
Ilość
W magazynie

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

Drukarka Brady M611 - pojemna bateria 3200mAh

Drukarka Brady M611 - pojemna bateria 3200mAh

Drukarka mobilna BradyPrinter M611 otwiera nowy etap ewolucji rozwiązań na potrzeby identyfikacji. Sprawne projektowanie w terenie nawet najbardziej skomplikowanych etykiet tylko przy pomocy smartfona i darmowej aplikacji Etykiety ekspresowe marki Brady oraz druk na drukarce mobilnej M611 z wykorzystaniem niezawodnych materiałach etykietowych klasy przemysłowej.

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, biuro obsługi klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

* Pola wymagane

Anuluj lub 

warning Alert cenowy
Daj nam znać jeśli znalazłeś ten
produkt taniej w innym sklepie.
Postaramy się zaproponować lepszą cenę!

Alert cenowy

Znalazłeś ten produkt taniej u konkurencji? Zgłoś nam to a skontaktujemy się z Tobą aby negocjować cenę.

* Wymagane pola

Anuluj lub  

Projektowanie skomplikowanych etykiet w terenie przy pomocy smartfona:

Dzięki zainstalowaniu na dowolnym smartfonie naszej aplikacji Etykiety ekspresowe możesz projektować nawet najbardziej skomplikowane etykiety z kodami 1D, 2D i kodami kreskowymi czy etykiety seryjne korzystając z obszernej biblioteki obrazów i możliwości wstawienia tekstu, sygnatury czasu, a nawet danych z chmury. Aplikacja Etykiety ekspresowe oferuje najbardziej kompleksowe opcje projektowania etykiet i możliwość obsługi z dowolnego smartfona, a także posiada kreator projektowania, co pozwala szybko przygotować konkretne etykiety.

 

m611-useDostęp z dowolnego miejsca:

Projekty etykiet można wysyłać przez aplikację Etykiety ekspresowe zainstalowaną na smartfonie łączem wi-fi lub Bluetooth do natychmiastowego wydruku na drukarce BradyPrinter M611. Etykiety można także wysyłać na komputery w biurze i odbierać je z nich, dzięki czemu nie musisz za każdym razem projektować etykiet na nowo. Wystarczy skorzystać z istniejących projektów, zmodyfikować je i używać zasobów bez konieczności przechodzenia z biura do zakładu i odwrotnie. Etykiety zaprojektowane przy pomocy dowolnej aplikacji pakietu Brady Workstation można obsługiwać aplikacją Etykiety ekspresowe dołączoną do drukarki BradyPrinter M611.

 

Druk niezawodnych etykiet:

Drukarka mobilna BradyPrinter M611 jest kompatybilna z szeroką gamą oferowanych przez nas niezawodnych materiałów etykietowych klasy przemysłowej. Wytrzymują one działanie wysokich temperatur, ognia, chemikaliów, rozpuszczalników, paliw, wilgoci i kurzu, nie odpadają od podłoża i zachowują czytelność nawet w ekstremalnych warunkach. Oferowane przez nas rodzaje profesjonalnych etykiet obejmują etykiety owijane wokół przewodów, etykiety samolaminujące, etykiety do flag, zawieszki i różnego typu etykiety do komponentów, np. etykiety wypukłe o parametrach tabliczek znamionowych.

W skład zestawu wchodzą:


Karton z drukarką M611, kabel USB, instrukcja "Quick Start", przewód zasilający, oprogramowanie Brady Workstation, taśmę PTL-97-488, kalkę M61-4310

Wbudowana bateria 3200mAh - możliwość ładowania smartfona za pomocą drukarki, duża żywotność i wytrzymałość produktu.


Film prezentujący możliwości drukarki. Kliknij TUTAJ

B-149570-00000000

Pliki do pobrania

Ulotka M611

Pliki do pobrania (1.08M)