Masz problem z doborem drukarek? Służymy pomocą!

Posted by     sie 21, 2018     Home    0 Komentarze
Masz problem z doborem drukarek? Służymy pomocą!

Drukarki przemysłowe Brady mają szeroką gamę zastosowań. Stosowane mogą być zarówno przez małe, jednoosobowe firmy, jak i duże zakłady przemysłowe. Drukarki Brady można podzielić na przenośne, mobilne urządzenia (BMP21, BMP61, BMP71), jak i typu desktop, czyli stacjonarne (BBP12, BBP33, i7100 i inne). Szczegółowe zestawienie najpopularniejszych modeli drukarek możesz znaleźć TUTAJ.

Drukarki przenośne


Urządzenia przenośne świetnie sprawdzają się w terenie, specjalne zestawy walizkowe zapewniają bezpieczeństwo transportu drukarek, zwiększają również mobilność urządzeń wraz z akcesoriami. Z racji mniejszych wymiarów, drukarki BMP mogą drukować etykiety mniejszej szerokości, które świetnie sprawdzają się w pracy automatyków, elektroinstalatorów, w laboratoriach i nie tylko. Drukarki mogą być zasilane ładowarką sieciową, bateriami AA, a także dedykowanym dla danego urządzenia akumulatorem. Brady BMP mają od kilkudziesięciu do kilkuset różnych etykiet, które sprostają nawet najbardziej nietypowym wymaganiom klienta. Istnieją również zestawy specjalne, dedykowane automatykom, elektroinstalatorom, oznaczeniom w teleinformatyce, jeśli jesteś zainteresowany którymś z wymienionych zestawów - napisz do nas, dokonamy wyceny oraz poinformujemy Cię, co znajdzie się w zestawie.

Drukarki stacjonarne


W przypadku dużego zapotrzebowania na oznaczenia lub etykiety, zaleca się stosować drukarki przemysłowe typu desktop. Urządzenia te cechują się ogromną wydajnością. Podstawowymi zaletami urządzeń stacjonarnych są: duża prędkość wydruku, szerokość etykiet nawet do 110mm, a także rozdzielczość nawet 300/600 dpi. Drukarki posiadają możliwość podłączenia do komputera poprzez USB lub Ethernet, opcjonalnie można wyposażyć drukarkę w moduł umożliwiający komunikację przez wifi. Drukarki desktop mają niemalże nieskończoną gamę zastosowań. Do dyspozycji klienta jest nawet ponad 2000 różnych taśm o różnych wymiarach, kolorach, kształtach i zakresach temperatur. Drukarki mogą drukować na oznacznikach termokurczliwych na przewody, jak i standardowych etykietach. Dodatkowym atutem drukarek stacjonarnych jest możliwość wyposażenia ich w specjalny nóż tnący, który umożliwia prostsze odcinanie etykiet od taśmy. W przypadku zainteresowania wykonaniem wyposażonym w gilotynę, zachęcamy do składania zapytań na te produkty, wyceniamy je indywidualnie dla każdego zainteresowanego klienta. Jeśli interesuje Cię wykonanie drukarki, a nie możesz znaleźć go w naszym sklepie internetowym - nie ma problemu! Jesteśmy w stanie zaoferować i sprowadzić w krótkim czasie wszystkie produkty znajdujące się w asortymencie tego producenta.

Każda z drukarek Brady jest objęta 2letnią gwarancją producenta. Jeśli jesteś zainteresowany/a przedłużeniem gwarancji do nawet 5 lat - skontaktuj się z nami!

Komentarze

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodawać komentarze