Drukarka dla elektryka, automatyka i instalatora

Drukarka dla elektryka, automatyka i instalatora - 

Drukarka dla elektryka, automatyka i instalatora

Najnowsze drukarki firmy Brady są stworzone z myślą o profesjonalistach. Drukarki BRADY sprawdzą się zarówno dla elektryków, automatyków i instalatorów, dla których liczy się komfort pracy i wytrzymałość narzędzi, którymi się posługują. Drukarki Brady wykorzystują metodę druku termotransferowego, który zapewnia trwały, wyraźny nadruk na różnego rodzaju etykietach. Drukarki pozwalają na korzystanie z gotowych szablonów lub na projektowanie w przejrzystym interfejsie własnych, niestandardowych etykiet, co znacznie ułatwia specjalnie przygotowane oprogramowanie WorkStation, Labelmark lub CodeSoft. Do dyspozycji użytkownika są standardowe etykiety, koszulki termokurczliwe oraz różnego rodzaju oznaczenia przewodów, kabli, paneli. Materiały eksploatacyjne Brady mają różne parametry, zależnie od zastosowań. Największą popularnością cieszą się etykiety/taśmy nylonowne, poliestrowe oraz winylowe, które mają szeroką gamę zastosowań. W ofercie Brady znajdują się też różnego rodzaju etykiety specjalistyczne, posiadające właściwości zależne od potrzeb użytkownika. Etykiety laboratoryjne mogą być umieszczane w miejscach narażonych na skrajnie niskie temperatury, tzn etykiety do ciekłego azotu. Oznaczenia przewodów mają dużą wytrzymałość mechaniczną, są odporne na smary, oleje, warunki atmosferyczne. Dostępne są etykiety laminowane, dzięki czemu zwiększa się ich wytrzymałość i odporność na uszkodzenia. Etykiety serii ToughWash™ są odporne na zmywanie i ścieranie. Szeroka gama etykiet umożliwia oznaczanie sieci elektrycznej, modernizację sieci teleinformatycznych, czytelne oznaczanie przewodów elektrycznych, gniazdek i zabezpieczeń.

Drukarka dla elektryka, automatyka i instalatora

Trwałe i wyraźne nadruki

Drukarki Brady można podzielić na drukarki podręczne, które można stosować w terenie oraz drukarki typu Desktop, czyli stacjonarne. Dla elektroinstalatorów najlepszym wyborem będzie drukarka BMP21 PLUS. Ta drukarka dostosowana jest do drukowania etykiet min. do oznaczania przewodów elektrycznych, zabezpieczeń, paneli crossowniczych, styczników i aparatury modułowej. Istnieje możliwość zakupu zestawu walizkowego BMP21 PLUS zwiększającego mobilność urządzenia, a także jego bezpieczeństwo w transporcie. Zestaw walizkowy BMP21 PLUS jest jednym z najtańszych i najbardziej uniwersalnych rozwiązań dla elektroinstalatorów oraz automatyków i branży telekomunikacyjnej. Sklep BradyPolska.pl przygotował ponadto limitowaną ofertę specjalną na Zestaw 10 taśm + drukarkę BMP21 PLUS gratis! Zapraszamy do zakupu w atrakcyjnej cenie.

Drukarki typu Desktop - gwarancja wysokiej wydajności

Drukarki typu Desktop stanowią doskonałe rozwiązania dla osób oczekujących wysokiej wydajności, łatwości użytkowania i elastyczności zastosowań niewielkim kosztem. Drukarki Desktop to drukarki stacjonarne umożliwiające nadruk kolorowy, jak i czarno-biały na różnego rodzaju etykietach w różnych rozmiarach. Drukarka etykiet BRADY BBP™12 jest podstawową, stacjonarną drukarką etykiet służących do identyfikacji kabli, komponentów, produktów i próbek laboratoryjnych, którą wyróżnia doskonała relacja jakości do cen. Wysoka szybkość wydruku zapewnia komfort pracy i sprawia, że drukarka BBP™12 może być wykorzystywana zarówno przez klientów indywidualnych, jak i w dużych zakładach przemysłowych.