Oznaczenia przewodów i kabli

Szukasz niezawodnego sposobu ułatwiającego identyfikację poszczególnych kabli elektrycznych? Polecamy profesjonalne oznaczenia przewodów elektrycznych i kabli od BRADY. Etykiety na kable i na przewody renomowanej marki wyróżniają się nieprzeciętną wytrzymałością. Są odporne między innymi na różnego rodzaju oleje czy smary, dlatego bardzo dobrze sprawdzają się nawet w trudnych warunkach przemysłowych. Podwyższona wytrzymałość sprawia, że oznaczenia kabli elektrycznych i przewodów BRADY znajdują zastosowanie w wielu branżach.

Oznaczenia przewodów i kabli Jest 102 produktów.

  • Tylko online
  • Wyprzedaż!

BM71-187-175-342, Koszulki termokurczliwe PermaSleeve do oznaczania przewodów do drukarek M611,… (1000szt.)

Rolka zbiorcza znaczników PermaSleeve. Znaczniki PermaSleeve to rozwiązanie do oznaczania przewodów łączące szybkość aplikacji, łatwość obsługi i trwałość, zapewniając trwałą identyfikację o wysokiej jakości. Te samogasnące koszulki termokurczliwe...

1 865,04 zł netto
2 294,00 zł brutto

Dlaczego warto zadbać o odpowiednie oznaczenia przewodów elektrycznych i kabli?

Zarówno w biurach, jak i w domach, w zaawansowanych serwerowniach czy warsztatach — niemal w każdym miejscu znajdują się instalacje elektryczne. Wszędzie tam oznaczenia przewodów i kabli:

 • sprawiają, że możliwe staje się ich uporządkowanie,

 • pozwalają z łatwością odnaleźć te właściwe w gąszczu innych.

Oznaczenia kabli elektrycznych i przewodów to praktyczne rozwiązanie, wpływające zarówno na estetykę okablowania, jak i na oszczędność czasu oraz większą efektywność pracy. Wybierając etykiety do kabli i przewody dostępne w różnych kolorach oraz przeznaczone do dowolnego zadruku na drukarkach do etykiet, możesz tworzyć indywidualne systemy szybkiej identyfikacji. Oznaczniki na przewody elektryczne i kable pozwalają także uniknąć ryzyka odłączenia niewłaściwego kabla, co może nieść za sobą nawet uciążliwe konsekwencje.

Etykiety na kable i przewody — rozwiązanie pełne korzyści od Brady

Oznaczenia przewodów elektrycznych i przewodów to trwałe, funkcjonalne i opłacalne rozwiązanie. Wybierając etykiety na kable i na przewody wraz z termotransferową drukarką do etykiet, możesz przygotowywać różnego rodzaju oznaczenia pokryte trwałym, wyrazistym nadrukiem, odpornym na ścieranie i blaknięcie.

W ofercie sklepu internetowego BRADYpolska.pl znajdziesz różnorodne oznaczenia przewodów elektrycznych oraz kabli, w tym: oznaczniki różnego rodzaju, koszulki termokurczliwe, etykiety do oznaczania kabli wykonane z różnych materiałów, etykiety samolaminujące na kable, etykiety termokurczliwe, sztywne wkładki. Zastanawiasz się, jakie oznaczenia przewodów i kabli wybrać? Skontaktuj się z nami — nasi specjaliści pomogą Ci wybrać optymalne rozwiązanie w zakresie znakowania kabli, dostosowane do wymagań Twojej branży.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą oznaczeń oraz niezawodnych drukarek do etykiet, w tym przenośnych drukarek etykiet i stacjonarnych drukarek etykiet marki BRADY — z nami wybierzesz optymalne rozwiązania, sprzyjające wygodnej i efektywnej pracy.